Bursa Servisi Hakkımızda

 Bursa Teknik Servis Merkezi olarak 2008 yılından Beri sizlere hizmet vermekteyiz..  Alanında uzman ve eğitimli kadromuz ile Beyaz Eşya, ısıtma soğutma sistemleri, Ev eşyaları, Televizyon, Tablet, Bilgisayar tamir, bakım ve onarımı ve yedek parçaları üzerine çalışmaktayız..

Bursada gezici servis şeklinde çalışan ekibimiz ile haftanın 7 günü kesintisiz hizmet veren firmamız  sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına hızla çalışmaktadır. Bursa’nın hemen hemen bütün semtlerinde ve ilçelerinde  gezici servis aracı bulunduruyoruz. Bursa ve İlçelerine Hizmet Sunan Servisimiz 7 Gün 24 Saat kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Bursa Teknik Servisi olarak siz  değerli müşterilerimize hizmetin en iyi ve en kalitelisini sunmaktan şeref duyarız. Firmamız faaliyete geçtiği günden bu yana ilkelerinden taviz vermeden, profesyonel deneyimli ekibiyle servis arızalarına cevap vermektedir.. Arızalı ve onarım gerektiren ya da periyodik bakım zamanı gelmiş olan ürünlerinizi evinizde ya da kendi atölyemizde ilk aldığınız günki performansına geri getirmek bizim vazifemizdir. Kalitede lider, teknolojide güncel, hizmette güvenilir ve kendini işine tamamen adamış profesyonel bir ekip ile siz değerli müşterilerimizi ailemizin birparçası gibi görmekteyiz.

Evinizdeki Beyaz Eşyalarınız, ELektronik herhangi cihazınız mı arızalandı? Hemen Çağrı Merkezimizi arayarak servis talebinde bulunun. Cihazınızın arızasına deneyimli personelimiz anında müdahale etsin. Arızalı cihazınızı sorunsuz kullanmaya devam edin.

Bursa ve İlçelerinde Gününde servis hizmeti sunduğumuz bazı markalar

OLEFINI, AEG, ALTUS, AMANA, ARÇELİK, ARİSTON, AYGAZ, BEKO, BOSCH, BUZSAN, DAEWO, DİKTAŞ, EFE,ELECTROLUX, ELEKTROMARLA, ELTA, ESCO, FAGOR, FANTOM, FIRSTLINE, FRANKE, FRIGIDAIRE, GAGGENAU, GENERAL ELECTRIC, GIBSON, GOLDSTAR, GORENJE, HISENSE, HITACHI, HOOVER, HOTPOINT, IGLOO, INDESIT, INOKSAN, KENMORE, KLEO, KLIMAITALIA, LG, LIEBHERR, MIDEA, MIELE, NORGE, PHILCO, PRESTDOLC, PROFILO, REGAL, SANYO, SHARP, SIEMENS, SILVERLINE, SIMFER, SIMTEL, SINBO, SMEG, SUNNY, SVS, ŞENOCAK, TEBA, TEKA, UĞUR, VESTEL, WHIRPOOL, WHITE WESTINGHOUSE, ZANUSSIi LIDER

Beyaz Eşya Servis İlkeleri

Toplum ve Müşteri Odaklılık: Bir zorlama olarak değil ama birlikte yaşamanın gereği olarak topluma karşı sorumluluk; müşterimize hizmet sürekliliği, faaliyetlerimizin hedefinin mutlaka müşterilerimize dönük olması.
Çevreye Duyarlılık: Dünyayı torunlarımızdan ödünç aldığımızın bilincinde olmak. Sürdürülebilir bir kalkınma için çalışmak.
Üretkenlik: Kaynak Yönetimi ve Verimlilik Emeği, zamanı ve kaynakları akılcı ve verimli kullanarak yüksek katma değer üretmek.
Bilimsellik: Yaşamda en gerçek yol gösterici ve rehber olarak bilimi seçmek. Bilim-egemen toplum için mücadele etmek.
Toplam Kalite Yönetimi: Kalitenin ancak toplam olarak ve yönetilerek sağlanabileceğini bilmek ve bu yolda çaba sarf etmek.
Bireysel Kalite: Başkaları istediği için değil, kendimize ve diğer insanlara duyduğumuz saygı nedeniyle doğru ve güzel davranmak.
Uzmanlık: İşinin ehli olmak. İşinin gereklerini iyi bilmek ve iyi yapabilmek. İşine, takımına, şirketine ve dolayısıyla topluma değer katmak.
Deneyim: Sürekli Gelişim ve Değişim Hem yenilikçiliğe, gençliğe ve değişime, hem de deneyime önem vermek. İnsanlığın ve şirketimizin kültürel birikiminden yararlanarak ilerlemek.
Şeffaflık, Açıklık, Dürüstlük: Bilgi ve izlenimlerini, istek ve içtenlikle, doğruluğunu bozmadan paylaşmak ve sözüne güvenilir olmak.